| Kim002 a întrebat:

Voi ce culoare ati alege pentru unghii :
Albastru inchis, Nude, Negru

Ps : rochia e alabastru cu negru

Răspuns Câştigător
| paty00 a răspuns:

Negru. fiindca altfel risti sa ai prea multe culori pe tine si asta va da impresia de tinuta neglijenta si incarcata. Cu albastru risti sa nu coincida nuanta rochiei cu albastrul ojei respective, insa negru este intotdeauna negru

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi pe un model pe unghii!
Pa, pa.

| BubbleShoot a răspuns:

Albastru inchis ..parerea mea!

| Kasia a răspuns:

Negru.

| LorenaAnca a răspuns:

Albastru inchis.

| 1234abcd a răspuns:

Negru cred ca e un pic cam dur, ar merge si albastru inchis dar si nude :-? eu zic sa iti faci unghia de la degetul inelar nude si restul albastre inchis geva de genu https://www.youtube.com/watch?v=hL11sP4Hlrg ai putea sa folosesti si sclipici(eu zic ca argintiu ar arata mai bine cu albastru decat sclipiciul auriu )

| Dilaa98 a răspuns:

Negru,sau pe oja albastră închis, sa lipeşti abţipilduri cu floricele(sau ce vrei tu) peste ojă big grin. Fundă?

| loredanaFS a răspuns:

Buna. Vara asta se poarta nude -> http://www.fetelestiu.ro/......-lui-2013/

| Ancaaa23456 a răspuns:

Albastru inchis.