| xJeniferx a întrebat:

Ceau!

Daca ati avea de ales o camasa ce culoare ati alege? albastru,moc,negru,albastru cu alb carouri,gri, alb cu negru carouri, un verde mai inchis sau un turcoaz in carouri...

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de gusturile fiecaruia, de culorile favorite..depinde pentru cine, el/ea.
Daca vrei neaparat sa stii ce as alege!? as alege albastru cu alb in carouri.big grin

| xJeniferx explică (pentru anonim_4396):

Pentru un ELhappy

| anonim_4396 a răspuns (pentru xJeniferx):

Albastru cu alb in carouri.zic eu.happy

| DumiY a răspuns:

Un albastru deschis big grin

| Kosmin19 a răspuns:

Aici depinde de gusturile care le au altii:p

| SecretLady91523 a răspuns:

Cea turcoaz in carouripuppy dog eyes...si a 2-a ar fi cea alastra cu alb.
Take care:*

| alina508 a răspuns:

Alb cu negru carouri, mai simplu si mai frumos