| RAY a întrebat:

Voi ce haine purtati anul asta? Cum vreau sa imi cumpar haine as vrea exemple de blugi, bluze, adidasi, treninguri frumoase, ce mai e la moda.

45 răspunsuri:
| GolopențaAdrian a răspuns:

Haine decente

| Aberdeen a răspuns:

Cu nimic deosebit față de anul trecut. E ceva special anul ăsta?

| MistretulPufos a răspuns:

Haine foarte decente

| RAY explică (pentru Aberdeen):

Da e alt an

| RAY explică (pentru MistretulPufos):

Exemple as vrea

| Aberdeen a răspuns (pentru RAY):

Momentan, în ceea ce privește vestimentația nu cred că o să fac vreo schimbare.

| MistretulPufos a răspuns (pentru RAY):

Hmm, pantaloni, bluze, adidasi, geaca

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Cu haine decente, obisnuite cam ce port eu de obicei.

| GolopențaAdrian a răspuns:

Adidasi,slarfi,blugi,tricou,maieu,pantaloni scurti, treiling, rtc.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ca si anul trecut. Dar o sa imi iau si ceva mai noi asa.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru Aberdeen):

Tie iti plac rochiile, nu? happy

| Jimtheghost a răspuns:

Ce-am purtat si anul trecut + new band merch.

| Aberdeen a răspuns (pentru DoarBogdan):

La nebunie! Și pălăriile. happy

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru Aberdeen):

Stiamwinking

| Idkidk a răspuns:

Salut,

Eu am o garderobă chiar tare bogată.
Acum sunt îmbrăcată cu un tricou pe care scrie : Be happy! ( tricou alb şi scris auriu ), mai am şi pantaloni scurţi negrii, cu model dantelat.

Aşa, şi primăvara port rochii, tricouri, pantaloni scurţi, blugi, colanţi, şi am o cămaşă care-mi place mult, e colorată * ca şi galaxia *.

Aşa, vara voi purta maiouri şi pantaloni scurţi, fuste, tricouri, bluze.

Toamna, geci, veste, pantaloni, bluze, pullovere, etc.

Iarna la fel ca toamna.

| Aberdeen a răspuns (pentru DoarBogdan):

După poza de profil, bănuiesc big grin Sau... vreo intuiție aparte?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru Aberdeen):

Intuitia si... Imi aduc aminte ca ai zis odata asta, nu mai stiu unde. Si am retinut. In caz de orice big grin

| RAY explică (pentru GolopențaAdrian):

Cum vreau sa imi cumpar haine as vrea exemple de blugi, bluze, adidasi treninguri frumoase, ce mai e la moda

am uitat sa scriu asta

| RAY explică (pentru Aberdeen):

Cum vreau sa imi cumpar haine as vrea exemple de blugi, bluze, adidasi treninguri frumoase, ce mai e la moda

am uitat sa scriu asta xxx

| RAY explică (pentru MistretulPufos):

Cum vreau sa imi cumpar haine as vrea exemple de blugi, bluze, adidasi treninguri frumoase, ce mai e la moda

am uitat sa scriu asta xxxxxxxxxxxx

| RAY explică (pentru DoarBogdan):

Cum vreau sa imi cumpar haine as vrea exemple de blugi, bluze, adidasi treninguri frumoase, ce mai e la moda

am uitat sa scriu asta
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

| Aberdeen a răspuns (pentru DoarBogdan):

Asta e drăguț din partea ta!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

Trening.

| Idkidk a răspuns:

I-aţi un trening albastru sau negru, pantaloni negri, pantofi frumoşi. Oh, trebuie să vi cu mine la cumpărături să te ajut. Plătesc eu.

| vladutcornel a răspuns:

Anul ăsta o să port hainele de anul trecut care nu s-au rupt.
Asta dacă nu duc gunoiul. Dacă duc gunoiul, chiar nu contează dacă am haine rupte

| J0B0MAT a răspuns:

Se poartă blugii tăiaţi la genunchi.

| GolopențaAdrian a răspuns (pentru RAY):

Nu stiu ce e la moda dar poti sa iti iei blugi de aia cu rupturi

| RAY explică (pentru Idkidk):

Misto,te astept in tm

| RAY explică (pentru J0B0MAT):

Exact,ma gandeam si la o jaca neagra

| playermessi a răspuns:

Anul asta se poarta negru si se poarta mai mult sport ..Vad unii oameni ca poarta camasa cu pantaloni sport sau blugi cu basketi.