| Pitikaa_Andreea_1994 a întrebat:

Vreau si eu niste exemple de magazine din Bucuresti cu haine( blugi, hanorace, bluze, tricouri, adidasi,...) Dar un magazin bun care sa aiba haine de varsta mea ( 12 ani ) dar nu din alea in carouri sau cu camasi..mai la moda si cool dar sa fie sub 100 de lei plizzzz :X FUNDA daca este bun magazinul

p.s: sa nu fie 13 lei, takko, illoti :*

Răspuns Câştigător
| MaTrIx8378 a răspuns:

Gasesti si in mall-uriile din Bucuresti, mai exact du-te in IDM Basarab ( undeva pe la Gara de Nord ), acolo gasesti imbracaminte de orice varsta si de calitate buna.

4 răspunsuri:
| Deliα a răspuns:

Bleac! Urasc hainele sport.Eu sunt delicata si port non-stop rochii, fusta si pantofi inalti cu sclipici.Am 17 rochii si abia astept sa imi mai iau cateva la primavara si am 12 fuste si o gramada de pantofi.

| Pitikaa_Andreea_1994 explică (pentru Deliα):

Si mie imi place mult sa port pantofi dar rar gasesc de marimea mea...Blugi nu sunt sport dar imi plac mie mult :*

| Deliα a răspuns (pentru Pitikaa_Andreea_1994):

A ok, am inteles.happySi mie imi plac blugii dar port rar ca eu sunt obisnuita cu rochile si cand port blugi ma simt ciudatsadEu nu as iesi imbracata in trening niciodata.sad

| andrea29 a răspuns:

Uita-te in mall