| Ella_8520 a întrebat:

Voi ce parere aveti despre produsele planet spa, de la avon? Am comandat acum o masca de fata, sper sa fie buna. Dar de mastile acelea de par ce parere aveti? miros super, dar... Sau recomandati. mi o masca. cum se aplica?

5 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Eu am folosit mastile de fata si sunt foarte bune.
alea de par stiu ca ingrasa podoaba capilara.

| CrisAvon a răspuns:

Mie imi plac mastile de la Planet Spa, sunt cea mai buna gama de la Avon.
Eu folosesc masca de par regeneratoare cu unt de shea, este potrivita pentru parul meu si este bestiala (plus ca miroase divin:X).
De aplicat eu o aplic ca si pe un balsam de par, iar de obicei o las sa actioneze cam 10 minute, nu am rabdare sa stau mai mult.
Nu stiu daca ai vazut noua brosura de la Avon, dar au niste oferte super, mai ales la produsele din gama Planet Spa. Daca vrei sa rasfoiesti catalogul te invit sa intri aici
http://infiniteavon.blogspot.com/2012/02/campania-4-2012-avon.html

| Loryb a răspuns:

Iti recomand produsele din gama Avon Planet Spa, pentru o folosire cat mai eficienta, incearca sa identifici tipul tenului tau si nevoile tenului tau (hidratare, catifelare, fermitate). Documenteaza-te asupra modului de folosirea, a regularitatii de folosire (saptamanal sau de 2x pe saptamana): http://produse-avon.blogspot.ro/search/label/Planet%20SPA, sunt sigura ca vei avea rezultate vizibile, tine-ne la curent.

| DDi a răspuns:

Produsele de la plenet spa sunt clar cele mai bune de la avon. Si ai dreptate, chiar miros suuuper. Si eu folosesc mastile lor de fata, pe cea exfolianta si chiar imi place mult. Mastile de par sunt bune pentru parul deteliorat (prietenele mele spun ca cea cu unei de masline e f buna).

| Lea09 a răspuns:

Produsele de la planet spa sunt cele mai bune din gama avon,iti recomand,si miros si foarte bine, mastile de par se aplica in locul balsamului, te dai lasi o jum de ora maxim si apoi te clatesti