| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce parere aveti despre zineryt(din propriile voastre experiente cu acest medicament)? V-au aparut reactii adverse majore? Funda pentru cel mai argumentat raspuns!♥

Răspuns Câştigător
| ghiolbitza a răspuns:

Eu am folosit Zynerit vreme de 3 ani... Efecte adverse nu am avut, in afara de senzatia de usturare a fetei dupa aplicare si putin a roseala in obraji. Dar pana la urma m-am convins ca nu e bun de nimic si am trecut la o crema anti acneica recomandata de o prietena medic. Se cheama RETIN-A si cred ca se gaseste in farmacii. Mi-a curatat fata in 3 zile. Usuca foarte tare si exfoliaza pielea in zona in care ai aplicat. E geniala!

3 răspunsuri:
| deutSa a răspuns:

Eu am folosit Zineryt, dar solutie pentru cosuri si la mine a mers [daca la asta te referi ] si chiar este un produs bun, ceea ce la noi nu prea mai gasesti!

| larrii a răspuns:

Eu am avut multe cosuri, si am folosit si zineryt. la inceput mi-a mers bine, dar apoi incepusem sa exagerez cu el, si din cauza asta au inceput sa imi apara si mai multe. eu am si tenul foarte sensibil, si zineryt contine alcool, ceea ce nu prea a facut bine tenului meu si am incetat sa il mai folosesc.

| crdiana a răspuns:

Miroase foarte urat si are un gust la fel de nasol. nu spun ca ar trebui sa-l gusti.dar eu cum aveam cosuri deasupra buzei ma dadeam si acolo. in rest mie mi-a placut. e bun.dar nu cel mai bun.