| JamesWatson a întrebat:

Voi ce produse de îngrijit și aranjat părul folosiți? (Precizați va rog si ce tip de par aveti drep/ondulat, lung/mediu/scurt)
Mumtusmc

Răspuns Câştigător
| AnjaAHUI a răspuns:

Bună!

Eu am părul lung, ondulat, și uscat.
În primul rând folosesc șampon pe bază de uleiuri, ulei argan în general
Folosesc și balsam, dar momentan nu am un preferat. Mă orientez la fața locului ce mi se pare potrivit pentru părul uscat și ușor deteriorat.
Și de curând am început să folosesc o spumă ce îmi face părul mai ondulat. O aplic după baie, pe părul ud, și asta este tot ce fac pentru a mi-l aranja, ca să zic așa.
Cam asta este ceea ce folosesc eu. Sper că am fost de folos. O zi bună să ai!