| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Voi cu ce va radeți barba și mustata? Aparat de ras sau București? Avantaje și Dezavantaje?

6 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Recomand gama de produse "Primăria SushiAwa" te rad ăia de la taxe și impozite de nu te vezi!
laughing

| mastadont a răspuns:

Cu cluju mă rad pe față iar cu bucureștiu pe la plă big grin Și cu iașiul pe la subraț că face pielea finuță... LOL
Vorbind serios acum, pe față prefer să mă fac cu bik-ul pentru că rade mult mai bine și scap inclusiv de acele tulee care rămân. În plus, nu trebuie să mă bărbieresc așa de des ca și cu aparatul. Cu bik-ul mă fac o dată pe săptămână iar cu aparatul trebuia să mă fac o dată la două zile cam. Folosesc din gama filips, sunt cam cele mai bune de pe piață.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Barba cu aparat, cu București doar acolo jos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aparat clasic - "double edge safety razor"

| Cracanul a răspuns:

Eu ma rad cu Oltenia ca un oltean adevarat