| Samariteanul a întrebat:

Medicina la Cluj sau la Bucuresti? Avantaje si dezavantaje, va rog frumos.

Răspuns Câştigător
| gabicoo a răspuns:

Cluj-facultatea e mai buna, coruptia mai mica, viata cam scumpa.
Bucuresti- coruptie mare, viata scumpa, facultatea destul de buna.
Iasi- viata mai ieftina, coruptie mare, facultatea mai slabuța.
"Celelante" ( ca sa citez din fostul ministru al educatiei ) nu merita.
Clasamentul meu nu include facultatile de medicina militara. Dar acolo povestea e cu totul alta.

3 răspunsuri:
| alex15ccc a răspuns:

Cluj, clar.

| Gaby212 a răspuns:

1.Cluj
2.Iasi
3.Bucuresti

Stai calm, in capitala daca n-ai parale nu treci anul. Cunosc pe cineva care a patit-o.

| Samariteanul explică (pentru Gaby212):

Voiam avantaje si dezavantaje, nu sortare, dar inteleg la ce te referi.Am auzit si eu multe despre viata pe la Bucuresti dar vreau sa vad parerea cat mai multor oameni laughing