| RoxAnana a întrebat:

Voi cum aratati dimineata cand va treziti?laughing Sunteti genu "fara placa nu fac nimic" sau "trebuie sa imi dau cu o tona de fond de ten sa imi acopere cosul asta"?laughing

Răspuns Câştigător
| Sheridanx a răspuns:

Folosesc fond de ten, dar nu "o tona" laughing. In rest.machiaj simplu (rimel+balsam de buze). Parul.depinde.are perioade in care sta perfect fara sa ii fac nimic, uneori mai are nevoie de placa in faţă laughing.
Cat despre ce a spus Alexandra.- sa stii ca nu esti pitipoanca daca te aranjezi. Nu toate aratam bine fiind complet naturale. Termenul de "pitipoanca"este folosit incontinuu fara rost si unde nu are ce cautawinking

13 răspunsuri:
| Aiicha a răspuns:

Eu sunt genul "fara muzica nu fac nimic", am nevoie in fiecare dimineata de o doza ca sa ma trezesc binewinking

| chels95 a răspuns:

"Fara placa nu fac nimic"... si uneori ma dau si cu fond de ten dar nu dau asa mare importanta

| pwp a răspuns:

Sunt genul,, ma spal pe fata cu apa calduta si nimic mai mult '' happy

| WestSid3 a răspuns:

Nici pe departe asa.
Eu arat asa: "Pfff, trebuie sa ma grabesc daca vreau sa nu merg singura pe drum spre scoala. Repede sa ma imbrac, sa ma piaptan, sa ma spal, alea-alea. "
Nu sunt genul sa ma aranjez nu stiu cum, totusi e scoala. Las aranjatul pentru iesitul cu prietenii happy

| Alexandra. a răspuns:

Nu sunt asa de superficiala. Apreciez frumusetea naturala exterioara.Si mai ales cea interioara. Cele pitipoance ar trebui sa iti raspunda.hee hee

| regina a răspuns:

Eu dimineata sunt foarte ciufulita,laughingnu stiu cum dorm dar am un par groaznicstraight faceIar cu fond de ten nu imi dau deci aici nu ar fi o problemahee heeIn rest ametita, ochii putin rosi si mai micilaughingIn rest cred ca e binekiss

| wanda a răspuns:

De fapt sunt genul "trezeste-te, imbraca-te si pleaca!"laughing

| zzzuperman a răspuns:

Gen "What's up playboy" whistling

| momo a răspuns:

laughing Pai eu dimineata am parul destul de aranjat in comparatie cu parul fostelor mele colege (eu credeam ca exagereaza cand spun ca au parul maciuca in cap dupa ce se trezesc dar m-am convins intr-o excursie ca nu exagerau deloclaughing). Eu am nevoie de placa dupa ce ma spal pe cap (adica la 2 zile) si daca sunt acasa nu ma dau cu fond de ten (macar intr-o zi, in week-end/vacanta sa-mi las tenul "sa respire"). Mai am si eu zile proaste (logic) mai ales cand dorm intre 2-5 ore.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt geva de genul "fara un dus, placa si corector sau fond de ten nu ies din casa". Si ca sa fac toate astea imi ia vreo 2 ore. Nu doresc nimanui sa ma vada dimineata cand ma trezesc. blushingbig grin

| aLexx_6290 a răspuns:

Neah.

este o irosire de timp.

eu cand, ma trezesc ma uit dupa telecomanda, stau vreo 2 ore la tv. ma dau jos din pat ma imbrac sj plecc. dupa ce ma uit la ceas realizez ca sunt in intarziere!laughing sunt imprastiata:p

| passionfruit a răspuns:

Ambele laughing... faza e ca n-am placa din motivul acesta ca m-as indrepta zilnic si vaide parul' meu, iar fond de ten imi dau pentru ca am nevoie am foarte multe cosuri de prin a 5(sunt a 9) tot imi trec, tot imi apar... m-am saturat crying.

| Andryx a răspuns:

Eu sunt ceva de genu. "aolooo in 15 min incepe ora si eu acum m.am trezit :O " laughing)