| GenesisXD a întrebat:

ce faceti atunci cand va treziti prost dispusi, ziceti ca aratati groznic si trebuie sa iesiti undeva, ori la scoala-in mod obligatoriu? (daca aveti vreun remediu pentru buna dispozitie)

Răspuns Câştigător
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Nu am nici un "remediu". Stiu cum e oh go on. Dar de obicei cand ma simt asa lucrurile la scoala se intreapta[sau oriunde altundeva as fii]. Vorbesc cu prietenii, radem si imi trece cat de cat...

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Pai, ar fi bine sa asculti muzica te prefata, si de preferat sa dansezi pe ea. Miscarea intotdeauna bine dispune creierul si intreg organismul, plus ca corpul tau iti va fi recunoscator.

| Georg3 a răspuns:

Eu o patesc in fiecare zii.
REMEDIU:TE scoli, te duci la baie, te speli pe fata, aranjezi parul astfel incat sa nu stea ca si cum ai fi bagat degetele la 220V, mergi la scoala si incepi sa socializezilaughing
BAFTA!big grin

| Wøodenpints a răspuns:

Eu nu am fost niciodată prost dispus, dar cred că remediul e berea.

| metamorfoza666 a răspuns:

Muzica care sa te binedispuna (aici depinde de tine ce gen preferi) si o cana mare de cafea, sau daca esti si fumator 3-4 tigari. La mine functioneaza happy