| eu.;] a întrebat:

Voi cum ati slabit?big grin

13 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu m-am inbfometat si intr-o saptamana au dat rezultate am slabit vreo 4 kg

| Gizăz a răspuns:

În primul rând eu unul nu am apucat să mă îngraş. E simplu. Mănâncă puţin(fără să te saturi) şi des. Nu trebuie vreun regim special, doar nu mânca NIMIC gras şi limitează-te la puţine dulciuri. Eu unul nici măcar carne de porc nu mănânc de câţiva ani. Vara mănâncă multe fructe şi legume, bea bere(face mult mai mult bine decât rău, treaba cu îngraşă e o bazaconie) şi fă sport, mult. Aleargă câtiva km dimineaţa şi joaca handbal, baschet sau fotbal. Du-te la sală daca ai posibilitatea. Eu aşa fac de când mă ştiu şi sunt într-o stare excelentă.

| Anonim_4628 a răspuns:

Greva foamei. incearca tongue merge.

| MrsPink a răspuns:

E usor
1. daca mananci multe dulciuri abtineta
2.mananc multa salata si mai putina carne
3. fa sport du-te la inot sau la sala
4. fugareste baieti pe mine maajutat
sper ca ti-am fost de folos

| diana_8094 a răspuns:

Pai eu am tinut regim acum 2 ani ca aveam 80 d kg in clasa a8a tongue clar trebuie sa fie cineva care sa fie alaturi d tine sa t sustina. incepi prin a reduce painea, dulciuri sa nu mananci app deloc (stiu ca mi-a fost greu sa ma abtin) mananci numai gratare d pui si peste, trebuie sa ai 3 mese p zi l ore fixe si gustari intre ele! a si sa nu uitam MULT SPORT SI MULTA APA + supa/ciorba! acum am 65. restul kg le-am slabit in 2 luni jumate si eram fresh l liceu. incearca! dk ai vointa vei reusi!

| Krissa_2143 a răspuns:

Cu diferse diete. Rosii si castraveti cateva zile sa dai jos vreo 2-3 kg pe saptamana. ori batoane de slabit 3 batoane pe zi si o banana tot 2-3 kg pe saptamana. cereale cu lapte am tinut dieta 2 saptamani si am dat jos vreo 4. cu fructe si legume vreo 2 saptamani am slabit tot vreo 4. cu pepene in 4 zile am slabit 3 kg. bineinteles ca dpa ce am terminat fiecare dieta am pus pe mine pentru ca imi plac prea mult dulciurile whistling blushing

| stigmata6 a răspuns:

Eu am slabit cu dieta scarsdale e super eficienta, daca te intereseaza, o gasesti aici http://www.eva.ro/......-3030.html

| Sara2 a răspuns:

Sala, paine de secara (in cantitate f mica), ceai verde, fara acidulate si fast food

| Buburuzza a răspuns:

Daca te vei infometa vei slabi fara muschi, iar surplusul de piele va atarna nu v-a disparea.big grin. mai bine mananci mai putin si des daca vrei dar fara mese la ore gen 9 seara. maxim la 7 jumate. si putin sport. nu cine stie ce doar putina miscare acolo e suficient cum zic la tv : sa mergi cel putin 30 de minute in fiecare zi.love struck

Succes!

| Americanuu a răspuns:

Eu am avut pneumonie si timp de 3 saptamani am stat pe acasa. In tot timpul acela nu mi-a fost pofta de mancare, fapt ce ma facea sa mananc cam o data pe zi. De atunci nu ma mai pot ingrasa deloc...

| darii a răspuns:

Eu, acum cativa ani am facut o urata indigestie care m-a ambitionat mult. Eram grasa, aveam un strat adipos destul de consistent. Iar acum sunt chiar slabuta, nu foarte. dar e ok.
Am inceput prin a manca putine dulciuri, dimieata mananc doar o cana de cacao si o inghetata, cereale, pufuleti, piscoturi sau chiar un baton de cicolata. La amiaz mananc variat cam in fiecare zi, dar tot timpul in meniul meu se gasesc legume. Si mananc un iaurt. Seara sau dupa masa mananc niste fructe. Iar pe tot parcursul zilei beau lichide, in general apa si sucuri la cutie.

| mutascu a răspuns:

Salut TPU, eu am slabit 12 kg cu dietea medicala Scarsdale, dupa o surta cautare am gasit una asemanatoare cu cea pe care am tinut-o eu: http://www.de-slabit.com/2012/04/dieta-scarsdale.html

| Katiema_Ema_1985 a răspuns:

Intra la mine pe Youtube si iti voi explica si poti sa slabesti cu mine.
https://youtu.be/iMXHstqxSdU