| dreamgirl_2603 a întrebat:

Cum ati slabit?big grin

Răspuns Câştigător
| oanna2011 a răspuns:

O alimentatie buna. te duci la sala sau daca nu o ora faci execrcitii aksa in fiecare zi. in weekend te poti plimba cu rolele/bicicleta ca sa poti da jos din grasimiii kiss funda?

7 răspunsuri:
| AnotherGirl a răspuns:

Cu rabdare, exercitii fizice si o alimentatie cat mai sanatoasa happy

| ġคвÿ a răspuns:

Vrei sa slabesti? stai 2 saptamani nemancata si vei slabi extraordinar tongue
Funda?

| daniDeeDee a răspuns:

N-am slabit. laughing

| NoChanceForUs a răspuns:

Cine a spus că a slăbit?

| sugarsweet0111 a răspuns:

Cum am slabit...incerc cateva zilesa mananc salate, iar dupa aia imi obisnuiesc stomacul si incep sa mananc f putin. si exercitiile fac minuni. pup

| Alekzandra a răspuns:

Pai nu am avut nevoie sa slabesc mult, doar cred ca vreo 3 kg pentru ca ma preocup zilnic ca sa nu am nevoie sa slabesc mult.In primul rand, cel mai important este sa renunti la gustarile dintre mese.In al doilea rand,dimineata trebuie sa mananci neaparat atat cat iti trebuie,indicat ar fi cereale,fructe etc., la pranz mananca, la fel nici foarte putin dar nici foarte mult si ce mananci de obicei iar seara mananca ceva usor si incearca sa mananci(eu nu sunt de acord cu chestia aia cu ora 6)cu 2-3 ore inainte sa te culci minim.Bea multe lichide dar nu exagera(2-3 l de apa).Si miscarea e importanta,incearca sa alergi dimineata, sa faci un sport daca ai posibilitatea sau pur si simplu incearca sa faci gimnastica dimineata, nu folosi liftul ci urca scarile sau fa-ti un abonament la sala.Nu e greu trebuie sa ai vointa eu asa am slabit,nu te infometa sau sa mananci numai salate,mananca ce mancai si pana acum,dar putin si renunta la gustari!

Succes si numai bine, pa, pa!

| anypitufina a răspuns:

Mult sport, putina mancare si multa vointa!
Eu una, mananc o singura data pe zi, pe la 12 sau 11. Mananc multe legume, peste( uneori) si fructe( grefe ).

Întrebări similare