| any_3631 a întrebat:

Voi cum va curatati peria cu care va pieptanati?

Răspuns Câştigător
| Mina a răspuns:

O las jumatate de ora in apa cu bicarbonat, o clatesc bine si este perfect curata!

5 răspunsuri:
| yellowalien a răspuns:

O spal de fiecare data cand ma spal pe cap(tot cu sampon). Problema e ca actuala mea perie e din par natural(recomand tuturor asa ceva, nu rupe parul si il lasa matasos), sper sa nu o stric prin atatea spalari. Am sa incerc totusi metoda Minei big grin Pare mai putin agresiva.

| cryssy95 a răspuns:

Ma duc in magazin si o iau pe prima care imi place:d

| Theola a răspuns:

Cel mai bine e sa o speli cu sampon la 2 saptamani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa periere, iau parul, il arunc. La 2-3 zile o spal big grin.

Răspuns utilizator avertizat