| antrebarisiraspunsuri a întrebat:

Voi cu ce va curatati farurile?

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cand e nevoie pot polisha cu masina daca vreau sau platesc 100£ un specialist sa le faca. 10 ani rezista lejer luciul

| Violleta2022 a răspuns:

Cu orice spray pentru geamuri!

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Le polishez in fiecare primavara.
P2000 + polish cu masina si pasta.
Daca ma plictisesc, le lacuiesc.

| Catrice a răspuns:

Cu apa de ploaie când da mama naturahee hee

| Frank51 a răspuns:

Am curățat în prostie cu pastă de dinți, ține foarte puțin si nu merită.

| Ursus01 a răspuns (pentru Frank51):

Daca farul a devenit opac singura soluție sa iei de la piese auto kit de restaurare pentru faruri da rezultate foarte bune și de durata

| Vasilicamosbatran a răspuns:

Cu Spirt și Periuță de Dinți.
Mă rog, se folosește și Pasta de Dinți, sau chiar Wd40.
Dar normal trebuie sa te duci undeva și să îți faci Polish Profesionist, și costa până în 150 Lei.

| CheatEngine73 a răspuns:

Cu dick imi curat farurile.

| Vasilicamosbatran a răspuns (pentru CheatEngine73):

Nu fi rau

| CheatEngine73 a răspuns (pentru Vasilicamosbatran):

Sunt golan vagabont. de aia vorbesc urat.

| CheatEngine73 a răspuns (pentru Vasilicamosbatran):

Si fii atent am niste generatoare de conturi ca intr-o secunda sunt iar pe site xD

| CheatEngine73 a răspuns (pentru Vasilicamosbatran):

Asa vorbesc cu toata lumea imi poate da ban de pe TPU ca vin iar si daca gasesc si generatoare de nr de telefoane messajer pot intra si pe dark web sa-mi cumpar droguri si arme.

| CheatEngine73 a răspuns (pentru Vasilicamosbatran):

Vagabond* imi place.