| razadeluna a întrebat:

Voi cum va imbracati in duminica de Pasti? Rochite elegante, sau cum?

14 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Fara haine, dude

suntserios
| suntserios a răspuns:

Se face vreo parada de moda de Pasti sau ce spanac toata lumea pune intrebare asta?
nu de alta, sa stiu sa imi iau si eu sosete noi daca e ceva

| OnuOnulică a răspuns:

În nicidecum în rochie elegantă laughing
Mă îmbrac normal...tot asortat într-o culoare și aștept să treacă încă o sărbătoare fără sens.

| razadeluna explică (pentru OnuOnulică):

NU mergi la biserica?

| J0B0MAT a răspuns:

Rochiţe elegante nu îmi iau nici de ziua mea. Blugi rupţi şi o cămaşă + tricou.

| deeeaqq a răspuns:

În haine normale, lăl.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sport laughing

| alexandru0sorin a răspuns:

Man eu ma duc la biserica decat imbracat in cele mai faine haine

| Blackrose4 a răspuns:

Haine normale. O pereche de blugi rupți/tăiați şi o cămaşă, ceva. Simplu. Pentru ce trebuie rochii elegante? happy.

| razadeluna explică (pentru Blackrose4):

Pai este cea mai importanta sarbatoare a bisericii, de asta...

| Blackrose4 a răspuns (pentru razadeluna):

Totuşi, nu e vreo nuntă sau vreun eveniment nemaivăzut happy. "Rochie elegantă" e prea mult spus. Părerea mea.

| razadeluna explică (pentru Blackrose4):

Adica cu haine de biserica vreau sa zic. Nu cu blugi si tricou...

| Blackrose4 a răspuns (pentru razadeluna):

Eu am spus de cămaşă/bluză, nu de tricou. Personal, nu țin cont de ceea ce ai spus tu cu hainele de biserică şi cu cea mai importantă sărbătoare a bisericii. Fiecare cu gusturile lui. happy

| incailcaut a răspuns:

Păi te îmbraci cum vrei tu. Oamenii au gusturi diferite!