| Daysukki a întrebat:

Voi cum va prindeti parul?

Răspuns Câştigător
| Dummy_6680 a răspuns:

Eu am parul de dimensiune medie.
Sunt o fire mai rebela si imi place sa mi'l prind in cele mai neobisnuite moduri (atunci cand am timp sa ma aranjez deoarece imi trebuie cam 30 de minute).
Cel mai mult imi place sa mi'l tapez dupa sa il prind in coada iar parul prins sa il tapez sa tea foarte umflat...:X

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Ori pe spate si imi pun coronita, ori prins intr-o coada!

pa-pa

| fanJBfan a răspuns:

Pai imi prind parul intr-o coada intr-o parte si bretonul pe spate cu o agrafabig grin fundita?

| puffika a răspuns:

Pai imi pun diadema, una neagra asa mai simpla, imi plac accesoriile negre fiindca dau un aer mai simplu si imi prind parul cu un elastic si cu cateva clame ca mi-am facut un breton tampit si.il las lung pana la anul la liceubig grin

| Pinkyyy;x a răspuns:

In coada, 2 codite, prins la spate cu o clama de mult eori il tin desfacut, imi fac o coada impletita sau 2 codite impletite, prins in coada de cele mai multe ori sau coc.:*

| Angelsergiuboy a răspuns:

Il lasi normal dc sal prinzi e mai fumos asa rebel

| mihaelutzamy a răspuns:

Nu il prind