| EVA9443 a întrebat:

Salut fetelor! Cum va prindeti miine parul? ♥♥♥

Răspuns Câştigător
| NesquikDuoSpecial a răspuns:

1 mare= trei cozi mici (impletite), pe care le impletesti pe parul umed/uscat.
Eu imi fac "coada din 3 cozi" pe parul uscat si după spreiez pe el apa cu sare/soluție beachy waves. Funda?

6 răspunsuri:
| τττ a răspuns:

Bună.
Eu mâine o să-mi fac o coadă împletită.
Tu?
Pa, pa.

| andru10best a răspuns:

Coc rebel

| NesquikDuoSpecial a răspuns:

Nu stiu cum suna, dar imi fac 3 cozi impletite (stânga, dreapta si mijloc) si apoi le impletasc pe ele intr-o coada.
Azi mi-am ondulat parul si l-am dat pe o parte. Funda? puppy dog eyes

| EVA9443 explică (pentru NesquikDuoSpecial):

Cum l-ai ondulat?

| NesquikDuoSpecial a răspuns (pentru EVA9443):

Cozi impletite largi. Largi, nu stramte, c altfel iese cret! Dar poti sa faci asta la fel de usor cu un ondulator!winking

| EVA9443 explică (pentru NesquikDuoSpecial):

Cite cozi iti faci? Vreau si eu sa-mi fac miine.le impletesti pe par umed?

| NesquikDuoSpecial a răspuns (pentru EVA9443):

1 mare= trei cozi mici (impletite), pe care le impletesti pe parul umed/uscat.
Eu imi fac "coada din 3 cozi" pe parul uscat si după spreiez pe el apa cu sare/soluție beachy waves. Funda?