| Misssy a întrebat:

Fetelor voi cum va prindeti parul la scl?

5 răspunsuri:
| ladyfoarfeca a răspuns:

Cam asa :
http://www.google.ro/......tp?/imgres 4100&itbs=1&iact=hc&vpx=262&vpy=354&dur=465&hovh=170&hovw=146&tx=149&ty=120&ei=qyrATLGUINO7jAfSw-iiCg&oei=jCrATLCxCcK7jAef4_z5CQ&esq=9&page=9&ndsp=16&ved=1t:429, r:6, s:134&biw=1024&bih=641 in fne ceva de genu:d

| doolce_5899 a răspuns:

Buna...Eu am parul mai lung si imi place la scoala sa ma du cu el facut COADA DE CAL si o prind sus sus. Imi sta misto. Sau mai poti si codite/coada impletite/impletita. Sau iti lasi parul pe spate si iti pui o cordeluta frms. big grinbig grinbig grin

| Anapoda a răspuns:

Eu imi fac motz si imi prind o coada de cal, sau imi fac spic, 2 pletutze sau coditzeprinse asa dedesuptul urechilor...sau il las pe spate...pa pa

| AddeGabrielle a răspuns:

Pai depinde cum esti tunsa. eu de exemplu imi prind bretonul intr-o parte...sau imi las bretonul si imi prin o coada si imi pun niste cercei mari ca se vede foarte dragut...intr-o coada impletita intr-o parte, sau pur si simplu sa-l prinzi cu o bentita.ar arata foarte dragut!