| VibeTrix a întrebat:

Voi de la ce varsta v-ati pensat? Sau la ce varsta e recomandarea pensatului sprancenelor? Ap. : E doar de curiozitate intrebarea asta, ca vad multi "copii" de 13 ani care se penseaza.

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

De la 14 am inceput si atunci mi se pare cam cea mai mica varsta de la care ar trebui sa incepi pentru ca abia atunci treci in etapa adolescentei si ar trebui sa inceapa sa te preocupe aspectul, nu mai devreme.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Sincer, prima data m-am pensat la 18 ani. Adica anul trecut. Si acum ma pensez destul de rar, n-am nevoie de asa ceva.
Fiecare se penseaza atunci cand simte nevoia, daca la 13 ani are ditamai stuful intre ochi, mi se pare normal sa inceapa sa se ingrijeasca.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Eu prima data m-am pensat la 12 ani
Cam devreme, stiu, dar chiar era nevoie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 14.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

14.

| Cristinaaa57 a răspuns:

Pe la 14 ani

| TequilaAdam a răspuns:

Eu de la 13 ani mă pensez, depinde de tipul de sprancene și cum vrei să te pensezi. Daca ai monospranceana și ai 11 ani, este recomandat să te pensezi cat mai natural..fiecare cu ce sprancene are

| alexandracc123 a răspuns:

Pai depinde cand simti tu nevoia. Poti sa incepi de la 14 ani dar cate putin, in cazul in care ai stuf. Dar daca nu, nu are rost.

| sandrina_3199 a răspuns:

Eu am inceput de la 13 deoarece am avut nevoia dar depinde de fiecare