| anonim_4396 a întrebat:

Voi purtati zilnic bentita pe cap, cordeluta vreau sa zic?

7 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Eu nu port...

| Emmeii a răspuns:

Bunăă.

Eu nu port bentiţă deloc. Doar atunci când am părul prins ca să nu-mi intre în ochi sau gură fire de păr. Dar atunci, bentiţa e foarte subţire.

Pa paa. C :

| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Coronita?! nu big grin nu imi place cum imi sta, deoarece am fata un pic rotunda si nu-s genu. Dar am vazut azi o fata, avea dat parul pe spate, drept si cu o coronita neagra simpla.imi statea minunat.

| selysol a răspuns:

Nici vorba nu prea port desi am breton straight face

| schmoll a răspuns:

Da,si cand dormhappy

| melissaandra a răspuns:

Pai eu o port deoarece mai de mult mi-am facut breton si acum mi-a crescut si imi intra in ochi si de aceea o port ..ca sa nu imi intre parul in ochi.dai funda?

| Lily94 a răspuns:

Nu.Nu o port zilnic. Uneori imi prind parul.Cred ca daca as purta-o zilnic OMG....Nu as reziste.