| Jasminee a întrebat:

Voi v-ati obisnuit sa scrieti pe un telefon cu tastatura qwerty?:d.

4 răspunsuri:
| LifeFail a răspuns:

Bună.
Da, eu am de aproximativ patru luni Samsung chat335. Nu e nimic complicat,poate la început va părea altfel pentru că nu eşti obişnuită,dar pe parcurs, îţi dai seama că e cât se poate de uşor de manevrat, ca orice alt telefon cu tastatură qwerty.
Baftă.

| miha90z a răspuns:

Eu am de 1 luna telefon cu tastatura qwerty. la inceput a fost cam ciudat, dar m-am obisnuit f repede happy

| Jadis a răspuns:

La inceput am scris foarte greu si incepeam sa ma enervez si am zis ca nu mai vreau telefon dinasta. Dar tot primeam multe mesaje si trebuia sa le raspund asa ca am inceput sa ma obisnuiesc si sa scriu din ce in ce mai repede. Trebuie sa exersezi si sa scrii mesaje mai multe. Chiar daca nu ai pe moment cui sa trimiti scrie cateva propozitii care iti vin in minte.

Vei vedea ca e mult mai usor pe querty decat pe tastatura clasia a telefonului. Nu trebuie sa astepti pana sa pui c dupa ce ai pus a. Si la calculator e tot qwerty si imi dau seama cat de repede scrii pe el. No asa e si cu telefonul. Tre sa ai rabdarewinking Sincer eu deja in 3 zile scriam foarte repede pe el tongue

| OannnaM_3053 a răspuns:

Dap... eu` am telefonul Nokia C3 de 5 luni si scriu foarte bine. inca din primele zile am inceput sa ma obisnuiesc deoarece are
tastatura asemanatoare ca ce a calculatorului Fundita`?:X