| anonim_4396 a întrebat:

Vopseaua de par de la Garnier arde parul, dupa ce te vopsesti isi pierde din stalucire?

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu arde parul dar nici bine nu-i face, eu o folosesc fara nicio problema

| AnaBejenaru a răspuns:

Nu stiu de unde ai auzit asta, dar vopseaua de la Garnier e ok.Adica eu am folosit-o, si nu am avut probleme de genu'

| Cosmiinna a răspuns:

Nu arde parul. ma rog eu am 2 ani de cand ma vopsesc poate chiar 3 thinking dar nu prea am incredere in vopseaua Garnier, nu mi se pare atat de buna. eu pana acum am folosit palette si am sunt foarte multumita de ea, nu mi-a ars nici parul din contra mi-a uscat scalpul si nu am mai avut probleme nici cu matreata cu nimic.

| andyx11 a răspuns:

Nu chiar, elimina substantele nefolositoare1

| andyx11 a răspuns:

Poate

| GeooFenomenala a răspuns:

E normal ca orice vopsea de par face rau paruluiwinking si isi pierde din stralucirea naturala si din culoarea sa puternicawinking este bine sa te vopsesti doar la o varsta la care ai fire albewinking pentru a le astupa insa nu cand ai dita-mai frumusetea de par si ti-l stici cu propri-ati mana )

| helpyou03 a răspuns:

Nu arde parul, si daca folosesti sampon si balsam pentru par vopsit se pastreaza si stralucireahappy

| MagAdelinaElena a răspuns:

Nu, nu isi pierde din stralucire, poti sa te dai fara problemehappy, fundita?

| MagAdelinaElena a răspuns:

Nu, nu isi pierde din stralucire, poti sa te dai fara problemehappy, Fundita?