| MariaCristinnaa a întrebat:

Vopseaua Garnier se aplica pe parul uscat sau ud?

Răspuns Câştigător
| Doηηa a răspuns:

Uscat.

1 răspuns:
| Simmi a răspuns:

Mod de utilizare: Inainte de folosire, testul de alergie este recomandat; pentru mai multe detalii, consulta instructiunile din interiorul pachetului. Alaturi de cele doua recipiente, cu crema coloranta si oxidant, Garnier ne ofera o pereche de manusi si o pensula ce promite o aplicare corecta, plina de precizie. Dupa ce produsul este repartizat la radacini sau pe toata suprafata parului, se respecta timpul de actiune, specificat pe prospect, apoi se indeparteaza cu apa calda, spaland parul cu sampon si aplicand balsam/masca.
Sper ca te-am ajutat! :* Iata mai multe detalii : http://www.divahair.ro/......on-rev105/