| Oanonimaproasta a întrebat:

Voua baietilor va plac fetele mai plinute/grase? Si nu, nu sunt, dar intreb pentru ca am si eu prietene care sunt mai plinute :v

9 răspunsuri:
| inflicted a răspuns:

Prietenii mei zic ca le e scarba de grase.

| Sonia822 a răspuns:

In general, NU. Acum toti doresc ce se promoveaza prin media. Slabanoage. Au pretentii mari, mari de tot. Cei care au avut mame grase, adora femei grase insa happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fizic unele Dar nu prea, nu pentru ca sunt plinute/grase ci pentru ca multe au un stil de viata si alimentatie dezordonat, bagã in ele doar crumpi pai si Mac si toate rahaturile, aici nu ma refer DOAR la cele plinute, ci si la cele care aratã binisor.
Alimentatia nesanatoasa e un turn off pentru mine.

Pentru ca aratã doar ca sunt dezordonate(sufleteste) nimic nu e mai sexy o fatã cu salata-n mânã.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Fetele cu salata in mâna sunt mai sexy? thinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Au puncte bonus. Dpdv ce mananca emana o "energie "mai atragatoare. Si nu, nu am pretentia sa fie vegetariene.

Tu ce consideri sexy?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu prea ma interesează ce mananca.Te-ai uitat la Hannibal? Gatitul îl consider sexy happy

| llleo a răspuns:

Depinde de persoană, zic eu. Presupun că, dacă ești atras de o persoană, poți face o excepție când vine vorba de lucrul ăsta. Dar, în mod deosebit, n-aș prefera fetele grase. Mai plinuțe da.

| RegeleTauIonut a răspuns:

Mda fetele sa fie cum vor ele ca pana si grase le ia cineva da daca e barbati grasi pa nu te mai ia nimeni stintific...

| ihnei a răspuns:

Mai plinute, doar nu vreau sa mi-o fure vantu`