| HappyCandy a întrebat:

Voua care unghii va plac mai mult cele rotunde ovale sau patrate, eu am unghii rotunde dar mai mult imi plac cele patrate sititi ceva metode cum sa le fac patrate. Sper ca ati inteles intrebarea Funda

Răspuns Câştigător
| katy a răspuns:

Eu mi le port patrate asa imi plac.le tai scurte pentru inceput apoi le dai forma cu *** si pe parcurs cum tot cres, l tot pilesti in forma patrata ca sa se mentina forma

1 răspuns:
| andreutza05_1656 a răspuns:

Mie imi plac cele patrate! simplu, te duci la o manechiurista si-i spui sa-ti dea forma patrata, acum depinde si ce contur al unghiilor ai tu!