| onlymeme a întrebat:

Ce nuante de culori se potrivesc la unghii in vara asta?
mie imi plac cele vesele, deschise
dar voua?
si dupa parerea voastra, care sunt cele mai tari unghii, cele patrate sau cele rotunde? fundita:X

Răspuns Câştigător
| Cathy_5203 a răspuns:

Tot ce se potriveste vara sunt culorie vii, colorate, frumoase, care sa atraga atentia, poti folosi un roz mai deschis sau unul mai inschis si usor tipator, ca sa atraga atentia, si poti face si modele cu oje pentru model(sunt oje speciale cu pensula subtire, de diferite culori, si cu sclipici). Poti folosi orice culoare iti place, la culorile mai inchise, cum ar fi mov, sau albastru poti folosi oje pentru modele de culoare neagra sau alba, si dupa ce termini modelul poti da peste model tot cu oja cu pensula subtire cu sclipici argintiu, sau mov sau alta culoare! Succes!

8 răspunsuri:
| Cathy_5203 a răspuns:

Sper ca ti-a folosit sfatul meu!

| Gabytzaa98 a răspuns:

Mie una imi plac cele patrate facute french sau alte culori de vara : roz, galben, alb, verde, portocaliu, mov deschis...vara nu mai purtati negruu pe unghii! cei mai multi folosesc lacul incolor pentru. intarirea unghiilor. Sper ca te-am ajutat :*

| Ðεεα • ♥ a răspuns:

Bună. Eu una le-am avut in toate culoriile vara asta. Le am pătrate si cu diferite modele, flori, inimioare, franţuzească, tot felul, am facut combinaţii dar si câte o culoare fiecare unghie! Îmi plac cele vesele, asta logic că favorizează anotimpul!

Pa, pa

| mitroidany a răspuns:

Culorile ti le alegi dupa personalitate si unghiile cele patrate rotunjite la colturi

| RaLuCa_7165 a răspuns:

Mie imi plac mai mult culorile naturale dar sweet gen roz sau simple doar cu lac iar dupa parerea mea cele patrate st mult mai cool fata de cele rotunde!

| ata a răspuns:

Vara aceasta se poarta in primul rand manichiura frantuzeasca dar nu neaparat cu alb cu toate culorile. Paai turcoaz, roz, albastru, portocaliu, rosu, verde si in rest culorile care sar in ochi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi plac unghiile cu o nuanta cat mai naturala, unghiile ingrijite.Nu imi plac culori pe unghii gen roz, albastru, verde straight face

Cred ca cele mai tari unghii sunt cele rotundebig grin Alea patrate daca mai sunt si mari si facute french parca ar fi de crvehappy

| elena16 a răspuns:

Cele mai tari unghii sunt cele patrate.depinde de personalitate. mie imi plac culorile mate si deschise majoritatea roz si ador manichiura frantuzeasca sper sa iti placa raspunsul meu :*winking