| anonim_4396 a întrebat:

Voua va sta bine cu coada de cal prinsa foarte sus, spre varful capului?

13 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi aici cum se face pentru a te avantaja: http://www.lyla.ro/tunsori/
Pa, pa.

| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Da. Daca nu iti sta bine, incearca sa il tapezi in fata si apoi sa faci coada.E mult mai bine!

| yellowalien a răspuns:

Doar dacă îmi îndrept părul şi las câteva şuviţe libere.

| mona a răspuns:

Da,imi statea bine pe vremea cand mi l prindeam asa

| daηă a răspuns:

Nu îmi stă bine.

| Andeuta a răspuns:

Da imi sta foarte bine big grin

| sophieLY a răspuns:

Salut!
Daca parul e drept, imi place sa las cateva suvite rebele si imi place cum imi sta. Daca e putin ondulat (wavy) nu imi place deloc. Urasc sa imi prind parul daca nu e drept, ca parca nu are stralucirea aia.

| lolz1 a răspuns:

Da, cel putin mie imi sta bine!
Coada prinsa jos, e de babe! te pup

| LeeInNa a răspuns:

Hristos a inviat! Mie imi sta bine cu foarte multe coafuri.Preferata mea este aceasta:
-http://www.youtube.com/watch?v=ZsGbkw-2XUk
Dar mama zice ca cel mai bine imi sta cu coada de cal prinsa foarte sus asa cum ai zis tu.

| Dogyyy a răspuns:

Da,mie imi sta foarte bine.Mai ales daca imi pun o coronita sau o fundita.Dar de ce intrebi?

| andreeavesman a răspuns:

Din fericire mei imi sta bine cu coada, chiar foarte sus, insa nu imi sta bine cu nimic altceva.prietena mea cea mai buna imi spune cateodata ca s-a saturat sa port numai coada. daca nu iti sta bine cu coada stai linistita, spre deosebire de mine ai multe alte posibilitati.invata sa iti faci impletituri.sunt foarte frumoase.♥♥♥si sunt potrivite pentru orice.

| marianaadriana a răspuns:

Si mie imi sta bine, iar ideea e ca va fi mereu la moda coada de cal cum a spus si lolz1, coada mai joasa este de babewinking