| DaciaRomania a întrebat:

Va place /va faceți coada de cal prinsa sus de tot, in vârful capului? Că nu la toată lumea sta bine așa?!

13 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Nu, nici nu mi-am mai facut de mult timp. Daca ai parul lung te doare apoi scalpul cand ii dai drumul, iar pe termen lung afecteaza negativ parul. Daca ai parul voluminos si greu, e bataie de cap sa prinzi coada astfel incat sa isi pastreze pozitia, sa adaugi volum ca in acelasi timp sa-ti avantajeze fata in caz ca ai fruntea mai lata, etc.Deci mai bine nu.laughing

| dullcat a răspuns:

Nevasta ta stie ca postezi poze aiurea cu ea pe net? Si de acolo nu se intelege daca ii sta bine sa nu, fiind de la spate. Faptul ca tot pui poze cu voi doi si redirectionezi discutia ca atare, denota narcisism.

| dullcat a răspuns:

Nu intereseaza pe nimeni cati parteneri ati avut si cate mesaje primiti in privat pe siteuri dubioase.Lumea nu se invarte in jurul vostru.Iar discutia degenereaza de la subiect, asa cum procedezi de obicei.

Stai linistit ca toate femeile si-ar dori sa arate cu 10 ani mai tinere.Detaliul despre originea evreiasca e iarasi, cat se poate de nesolicitat si inutil. Daca ai vreo trauma transgenerationala, rezolv-o in alta parte, ca suntem in 2023, nu pe vremea aluia cu mustata.

| dullcat a răspuns:

In locul tau mi-as schimbaa numele in iiblochezpetoti3215 sau in narcisistul3215. Daca ai de gand sa blochezi tot siteul TPU (1.512.694 de utilizatori mai exact), denota ca ai 5 ani, nu 50.

| Fatamuntilor a răspuns:

Prinsa in coada de cal!
iar cand parul trebuie spalat(si nu o fac ) imi fac un coc.

| anonim3247 a răspuns:

Arată bine la femei părul cum spui.

| anonim3247 a răspuns (pentru anonim3247):

Arată bine părul prins așa chiar și la femei de 50 de ani.

| anonim3247 a răspuns (pentru anonim3247):

Cine spune că nu îi stă bine să se uite întâi în oglindă să vadă cum arată.

| newaccountbye a răspuns:

Da, eu îmi fac.

| DaciaRomania explică:

Asta nu are nimic cu întrebarea mea!

| floruits a răspuns:

Da, eu îmi fac uneori coadă și îmi stă bine.

| alisa201921 a răspuns:

Depende, uneori o fac în vârful capului, uneori jos de tot. Eu am fire care ies și le dau cu gel de fixare, îmi sta bine așa