| xDicsii a întrebat:

Vreau câteva modele de unghii, dar simple vă rog. PS : am toate culorile, numeroase sclipiciuri şi unghiile tăiate scurt. Vă mulţumesc.

3 răspunsuri:
| daniela50 a răspuns:

Eu mi-am facut chiar azi un model foarte simplu pentru unghii scurte(patrate). este vorba de un french colorat.in loc de french-ul clasic cu alb inlocuiesti cu 5 culori.o culoare pe fiecare unghie. apoi ca sa dai un plus de eleganta poti sa conturezi linia french-ului cu ceva argintiu.ai inteles? sper ca da... funda?

| dianamaria22 a răspuns:

Am eu modele cate vrei...