| ByBySwEetY a întrebat:

Vreau idei despre cum sa ma imbrac de revelionul acesta, si coafuri, deci tot ce tine de acestea! dau funda pentru cele mai multe rasp big grin

12 răspunsuri:
| CarmenR a răspuns:

Iata niste rochite potrivite pentru orice fata: http://www.karena.ro/......u_banchet. Cat despre coafura haiii sa vezii http://www.karena.ro/......_accesoriu

| 10011993 a răspuns:

Depinde de eveniment.Eu anul acesta fac revelionul cu prietenii, asa ca optey pentru o bluya din aceea lunga( de culoare gri=, niste colanti negri luciosi si cizm peste genunchi!
in materie de make-up o sa optey pentru un macheaj in tonuri stralucitoare, pentru unghii aleg o culoare de roz intens, iar ca accesorii aleg o bratara de plastic mov si niste margele move+ o pereche de ccercei mari si rotunyi cu,, pietricele" iar la coafura aleg un vopsit intr-o culoare ceva mai indrzneata( rosu spre mov)+ un indreptat cu placa! aaaa...si era sa uit de haina de exterior( aceasta va fi un palton de culoare neagra! sper ca te-am ajutat.Asta e ideea mea pentru revelion, dar acum depinde de gust si de eveniment...bafta si un an nou fericit

| Mentaaaaa a răspuns:

In imaginea de profil vad ca ai parul lung deci ai multe optiuni.

Poti sa te imbraci mai matur intr-o rochie neagra de genul acesta :
http://www.maritza.ro/products/ab_rochie4/ab_rochie4_l1.jpg cu un sau http://mihaela.spatiuweb.ro/......entura.jpg si un machiaj mai simplut http://www.revistalook.ro/......0_350_.jpg
daca rochia si machiajul sunt mai simple coafura trebuie sa fie ceva mai special ca aceasta de ex:http://www.topcoafuri.ro/wp-content/gallery/coafuri-ocazii/upstyle11.jpg

| mihaibrasov a răspuns:

Cheala si goala. Faci revelionul la nudisti si scapi de problemele astea.

| EsarfaRozZ a răspuns:

Mda, si eu ma gandesc la intrebarea asta de ceva vremethinking eu ma gandeam asa:

1. o rochita scurta, cu pantofi sau cizme cu toc, parul prins intins si prins intr-o coada. la rochita iti iei niste bratari dragute si cercei sa se asorteze.

2. iti poti lua o bluzita mai lunga, cu colanti si tocuri bineinteles:X

3. pant scurti de blugi, cu strampeni subtiri, sa nu iti fie frig, botine si un tricou/maieu simplu si pe deasupra iti poti lua o gecuta tip bolero.

la coafura, eu cred ca o sa imi las parul pe spate, sau daca nu bucle lejere, sau tot parul intins si doar bretonul intr-o bucla...

eu cred ca din tinuta de revelion nu trebuie sa lipseasa tocurile:X nu conteaza inalte sau nu, un toc iti pune foarte binein valoare piioarele, si nu se compara un icior intr-un adidas cu un picior intr-un pantof cu toc:X

| AnA19MaRiA a răspuns:

Depinde unde mergi la un restaurant, la cabana, intr-un club tinutele s`ar schimba de la un loc la altul:-d:-p

Daca mergi la restaurant ceva elegant si de bun gust de ex o rochita si o pereche de pantofi:-d

Intr-un club ar fi ceva sexy o rochita scurta, mulata si mai decoltata:-d sper ca ti-am dat asa o idee:-d

| LauraD a răspuns:

Http://www.nifty.ro/products-page/rochii/

sunt accesibile, si foarte frumoase.kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paiii...depinde si cum ai corpul si hainele dar dupa gustul meu as zice sa-ti iei pe tine un tricou mulat negru cu ceva pietricele, o jacketa galbena de piele, niste blugi mulati sa nu fie ni ci albastri nici negri intre ele si in picioare niste (un fel de tocuri cu un toc mediu si in nuanta de gri deschis.la par ai doua varianate:prima:ti-l intinzi cu placa sau ti-l incretesti(categoria par desfacut)sau poti sa ti-l prinzi parul din partea dreapta in partea stanga iar toc cel care s-a format pe partea stanga sa mearga peste umarul stang bine numai pe parul meu am vazut cum arata succes!

| Roxi_7263 a răspuns:

Mi. emi place ideea lui darkky96 laughing

| darkky96_9564 a răspuns:

Costumul lui Adam smug