| PavelVladescu a întrebat:

Vreau lângă un tatuaj mai mare sa imi fac ceva mic, simbolic. Idei?

Răspuns Câştigător
| Aurora99 a răspuns:

Salut! In primul rand,ce reprezinta tatuajul mare pe care il ai? Fiinda daca te duci la un tatuator profesionist(musai) isi va da ochii peste cap la cate cereri de tatuaje mici si simbolice este si a fost solicitat sa faca de-a lungul timpului.Aaa,scuze PS: exista aplicatia asta,numita Tattoodo,pe care o am si eu. Poti cauta tatuaje in functie de domenii, curente, stiluri, tatuatori, etc si le poti si salva. Poate te ajuta. O zi faina!

11 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Eu mi-as scrie: Pavel + Geta = Love. Ceva simbolic
sau scrie numele iubitei cu litere de haur!

| PavelVladescu explică (pentru ywar):

Bravo ywar, te rog sa scrii Pavel corect și vezi ca hauru' e greu ca iti rugineste pe pele', Bafta!

| ywar a răspuns (pentru PavelVladescu):

Pai daca sunt si eu mai ortoman, ce sa-i faci vere? Sunt patron! si ca patron tai si spanzur!

| sweetys a răspuns:

Fa ceva ce sa aiba o poveste, nu sa fie un simplu desen pe tine. Ceva ce sa te reprezinte. Nu e nevoie sa il faci imens, fa-l in asa fel incat sa nu regreti.

| dragodana a răspuns:

Salut! Trebuie sa-ti faci un tatuaj care sa insemne ceva pentru tine si peste niste ani.Deci orice ti-am sugera noi cade din start.

| mihaicelsfant a răspuns:

Numele unei persoane dragi in rusa?

| PavelVladescu explică (pentru mihaicelsfant):

Nu vreau nume, plus ca sunt paralel cu tot ce însemna Rusia.

| ArmywCode a răspuns:

Nu-ti fa ceva in trend..ca e posibil sa nu-ti placa. Gaseste ceva simbolic pentru tine sa te reprezinte, sa insemne ceva special pentru tine, deoarece odata pus pe tine, face parte din tine, zi de zi.

| PavelVladescu explică (pentru ArmywCode):

De acea mi.am făcut tatuajul, dar caut ceva mic, în care sa ma regăsesc dar nu gasesc de acea caut idei

| suntserios a răspuns (pentru PavelVladescu):

Si vrei sa iti zica niste straini de pe net in ce te regasesti tu?

| PavelVladescu explică (pentru suntserios):

Nu, dar caut idei de tatuaje pe care, dacă este cazul le modific si le fac in asa fel sa ma reprezinte, înțelegi?