| skirlex a întrebat:

Salut, sunt baiat am 17 ani si vreau de mult timp sa imi fac un tatuaj, si sunt sigur ca da, ideea este ca nu stiu exact ce, ma gandeam sa imi fac unul mai joc de biceps la incheietura cotului si as vrea sa fie un mesaj, dati-mi si mie idei, trebuie sa fie neaparat simbolic?

6 răspunsuri:
| CinevaNou a răspuns:

Iti recomand un tatuaj cu gutza sau salam.

| 2Low a răspuns:

Testosteronul bate neuronul.

Răspuns utilizator avertizat
| fluturash65 a răspuns:

Iti poti face pe ceafa, un mesaj gen : My life, My rules (viata mea, regulile mele).sau un joker pe mana, rac pe gat..in locul unde vrei tu, nu prea ai ce sa iti faci.cum crezi happy nu trebuie neaparat simbolic.sunt foarte multe tatuaje pe net, te poti uita