| anca_1934 a întrebat:

Vreau lentile de contact colorate un site, un id se poate...cine ma ajuta?

6 răspunsuri:
| AidaAmaranta a răspuns:

Buna!happy
Lentilele de ochi, iti strica vederea nu e sanatos! Si daca nu am crezi, intreaba doctorul! ok?

| jarulitza a răspuns:

Http://www.okazii.ro/......OTIE-.html

sunt bune, am luat si eu de la ei.Cauta la toate licitatiile acelui vanzator.

Răspuns utilizator avertizat
| PuFuleTe_5630 a răspuns:

Eu nu ti le recomand pentru ca poti sa orbesti dar cum vrei pupicii

| BlackXS a răspuns:

Si eu vreau sa imi pun si am gasit o clinica specializata unde o sa iti faca si controlul acela si tot de acolo le poti comanda.
daca te intereseaza add maria_meirosu