| gabytzu22 a întrebat:

vreau sa-mi iau si eu lentile de contact colorate,eu am ochii albastri inchis si ii vreau albastru deschis, puteti sa-mi dati un site cu lentile si nu prea scumpe? nu vreau sa iau facaturi

funda

3 răspunsuri:
| mariuster a răspuns:

Uite aici un site care s-ar putea sa te ajute : http://www.lentile-contact-colorate.ro/
Desi nu iti recomand sa porti lentile de contact colorate. Daca nu vrei sa porti ochelari si preferi lentilele e una, dar nu sa le porti doar pentru a schimba a-ti schimba culoarea. Asta ramane la alegerea ta, dar vezi sa nu le porti prea mult pentru ca pot dauna vederii.
Sper ca te-am ajutat.