| mirelaaamira a întrebat:

Vreau niste videoclipuri ce exercitii fizice pentru tonificare, pentru fund, pentru intarirea sanilor! va roghappy

Răspuns Câştigător
| BubuLina999 a răspuns:

Uite aici cele mai bune exercitii

pentru piept
http://www.taebospecial.ro/ele/ptsani/pentrusani.html

fund
http://www.taebospecial.ro/ele/pentrufesieri/pentrufesieri.html

si mai gasesti acolo pentru ce mai doresti!
succes si ti doresc sa arati asa cum iti doresti!

8 răspunsuri:
| e7d7n7 a răspuns:

Da ţi-e lene să scrii pe google : exerciţii pentru curu mare?
Ăştia care îţi răspund crezi că au un site secret unde le găsesc? Tot pe google caută şi ei.

| mirelaaamira explică (pentru e7d7n7):

Daca nu vrei sa ma ajuti, nu mai comenta

| e7d7n7 a răspuns (pentru mirelaaamira):

Învaţă să te ajuţi singură, nu să aştepţi tot timpul ajutorul altcuiva, trebuie să înveţi să fii independentă!
După 1 oră de căutări da, întradevăr, poţi să vii să ceri ajutorul altcuiva. Ambiţie 0. Fără ambiţie nu o să faci nimic în viaţă, o să pierzi toate luptele înainte să le începi.

| MagdaLove a răspuns (pentru e7d7n7):

Asa e
dupa ce cauti un timp pe toate site-urile si nu gasesti poti sa ceri ajutor gandindu-te ca poate stie cineva un alt site sau pur si simplu poti sa faci pentru tonifiere ce stii ca abdomene si genoflexiuni sunt sigura ca toata lumea stie sa faca.

| sherkhan a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=CLv-l42x9tY

pentru sani nu cred ca gasesti :))

| sherkhan a răspuns (pentru sherkhan):

Pentru sani singura tonifiere ar fi sa faci flotari este singura chestie din cate stiu eu

| Me27 a răspuns:

Pentru sani poti sa iti impreunezi palmele in fata lor si sa le apesi(palmele)sau incordezi vreo 30 de secunde nu stiu foarte bine cum sa explic si apoi le lasi libere si tot asa de cateva ori. Daca faci mai des functioneazawinking

| Me27 a răspuns:

Sau poti sa mai faci flotari la sol sau pe minge.