| elenat a întrebat:

Vreau pareri despre parfumul Daisy by Marc Jacobs [doar cine la`ti incercat] cum vi se pare? sau dati`mi sugestii vreau ceva fresh pentru fete tineresi nu prea dulce ca sa nu miroase de la mine da de la bunica okay mersi multwinking Dau un FUNDOI!

3 răspunsuri:
| MinniePearl a răspuns:

Hey! Eu nu sunt fanul unui parfum dulce precum Daisy! Incearca Magnifique de la Lancome sau daca ti se pare prea scump, incearca Charlie Silver de la Revlon! Charlie este 39 de lei si este fresh, Magnifique e 200 de lei si este putin! Charlie are 100 ml...incearca-le!

| elenat explică (pentru MinniePearl):

Hmm am incercat magnifique dar nu imi este chiar pe gust dar o sa incerc Charlie mersi multwinking

| kissme5003 a răspuns:

Hipnose EDP este un super parfum l`am incercat eu e chiar super tare. FUNDA? big grin