| SORi16 a întrebat:

Ce parere aveti de parfumul daisy marc jacobs?
Dati multe detalii funda,

Răspuns Câştigător
| michelia a răspuns:

E un parfum floral lemnos, cu note de virf de citrice si capsuni iar ca baza mosc si lemn.
E un parfum delicat, romantic as putea spune, dragalas, destul de fresh si feminin cu siguranta. Din pacate nu persista pra mult ( cam 4 ore pe mine).
Pe ansamblu e un soft foarte placut, cu sticla frumoasahappy, dar cam scump pentru ce ofera.
Am alte variante mai convenabile pentru acelasi gen de parfum.

| SORi16 explică (pentru michelia):

Multumesc foarte mult vreau sa te intreb daca tu ai asa un parfum

| michelia a răspuns (pentru SORi16):

Cu placerehappy
Da, il am. E cadou. Nu as da 500 de lei pe el. Daca iti place stilul iti pot face alte recomandari:
Incanto de la Salvatorre Ferragamo
Truth de la Calvin Klein
Escape de la Calvin Klein
Toate le iei la jumatate de pret fata de Daisy si au ceva, ceva comun cu el.
Daca vrei alte unul persistent si de calitate, ar fi Samsara de la Guerlain. Costa cam 400 sticla de 100 ml, dar merita!

9 răspunsuri:
| SORi16 explică:

Multumesc eu acum am folge gabana si lancime sunt multumita de ele dar ma tenteaza daisy

| michelia a răspuns (pentru SORi16):

Eu am vreo 50 si mereu ma tenteaza cevahappy. Daca nu rezisti, ia-ti-l happy ( dar eu ti-as lua Incanto, sint la a 3-a sticla merita).
p.s. Lancime e Lancome?

| SORi16 explică (pentru michelia):

Scuze vroiam sa zic miracle de la lancome, este deosebit

| michelia a răspuns (pentru SORi16):

E clar ca-ti plac parfumurile delicate. Eu sint fana Poeme de la Lancome si Hypnose.
Daca vrei neaparat Daisy, ia-ti o sticla mai mica macar si fa-ti placerea!

| SORi16 explică (pentru michelia):

In timp ce vorbeam am comandat o sticla de 100 ml la 400 lei, eu zic, ca l- am luat la un pret bun

| michelia a răspuns (pentru SORi16):

O fata care stie ce vreahappy. Da, pretul e foarte bun.

| SORi16 explică (pentru michelia):

Mc,daca nu te superi de unde esti?