| Smile94 a întrebat:

Vreau sa am parul cat mai cret dar fara ondulator! dau funda

8 răspunsuri:
| alinoovsky a răspuns:

Salutare! Dupa ce te speli pe par, nu-ti pieptana parul, da-l cu spuma sau cu o crema pentru par si foloseste un feon cu difuzor. Uite un tutorial care te va ajuta : http://www.divahair.ro/......e_perfecte Sper ca te-am ajutat!

| oana7335 a răspuns:

Eu zic ca seara inainte sa te culci sa iti impletesti parul in 2 codite si dimineata cand te trezesti iti desfaci parul.asa fac multe prietene de ale mele.

Răspuns utilizator avertizat
| Airplane a răspuns:

Daca vrei sa ai parul foarte cret impleteste l in mai multe codite care pornesc din radacina sau depinde cum vrei sa iti stea... daca vrei sa nu fie foarte cret parul il poti impleti in mai putine codite... dar nu uita sa il umezesti foarte putin inainte sa il usuci sau inainte de culcare cand iti poti impleti parul happy Sper ca ti am fost de ajutor!

| alessyca a răspuns:

Cauta pe youtube filmulete pentru bucletongue gasesti o gramada...

| celmaitare a răspuns:

Pai te dai cu spumahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-ti codite impletite! Daca vrei sa ai par cret perfect cret, lasa-ti mai mult de o noapte parul impletit.

| PamPamRawwr a răspuns:

Impletesteti-l in cat mai moooooooooooolte coditze si stai asa vreao 2 zile, apoi cand ti le desfaci, dai cu putin fixativ. apoi cand isi pierde efectul il impletesti din nou, cam la 2 zile
sper ca te-am ajutat, papa:*:*wave