| Laviis a întrebat:

Vreau sa am parul lung...cum sa fac?

Răspuns Câştigător
| TSO7 a răspuns:

Astepti pana iti creste(natural) sau iti cumperi solutie pentru o crestere mai rapida(chimic).

3 răspunsuri:
| CeVreauEu a răspuns:

Buna! Ca sa ai parul lung, lasati-l sa creasca si o data la doua luni cam asa, taie putin capetele singura sau la coafor, si in felul asta parul nu va mai fi spicuit si va creste in mod normal si ai sa ai un par frumoshappy sper ca te-am putut ajuta. Fundaaa love struck?

| Alinutza_6937 a răspuns:

Lasa-l sa creasca.sau pune-ti extensii. Daca vei sa creasca mai repede stiam ceva ca daca iti dai in par cu ulei de ricin acesta grabeste cresterea, dar nu stiu daca da roade. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, astepti sa creasca. Si eu il vreau lung si ma chinui sa nu il mai bag in seama in fiecare zi. Va creste el singurel.