| Mitsa a întrebat:

Vreau sa imi las parul lung. Dar e prea rar.
Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| DMuffin a răspuns:

Ai putea sa incerci un tratament pentru par sau ce mai simpla solutie gaseste o coafura care sa dea volum parului de ex: il poti pieptana cu capul in jos...si nu o sa se mai observe daca e rar sau nuwinking

| Mandy a răspuns:

Chiar de ai parul rar sau des, eu nu iti recomand sa-ti lasi parul sa creasca. In primul rand iti ia din calciu si apoi trebuie sa ai mare grija de el.Mai ales iarna se electrizeaza at wits' end
Sa nu mai spun despre faptul ca se despica si nu arata prea bine. Da senzatia de par neingrijit
Sper sa te ajute raspunsul meu :*