| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa am parul mai lung... ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Jonsdottir a răspuns:

Extensiiwinking

18 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Sa-l lasi sa creasca.

| SweetCandy a răspuns:

Pai... taie-ti varfurile l 3 saptamana si o sa creasca ceva mai repede.big grin
si daca vrei un rasp rautacios...trage de elrolling on the floor

| eek a răspuns:

Trage putin de el. poate se mai lungeste.hee hee

| Shery a răspuns:

Si eu il vroiam lung... doar ca eu sunt creata si l-am lasat sa creasca, dar tot nu e prea lung pentru ca acum imi sta si mai cret si evident mai scurt... creste greu crying
asa ca eu ma las de sportul asta si o sa ma tund scurtutzhee hee

| Nastia a răspuns:

Il ti desfacut, il piepteni mai mult, am auzit k creste daca-l ti impletit[nu prea cred], il speli des, ...si astepti,...

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Astepti sa creasca.laughing

| Ioanna2012 a răspuns:

Poi ai grija de el... spala-l de 3-4 ori pe saptamana... tine-l in coadawinking...si ...alceva nu mai stiu...asta fac si eu ca sa am parul lung
oh si... taieti varfurile cand observi ca se tocesc

| Crisu_8081 a răspuns:

Sa te speli mai des si sa-l tii liber.

| Artemiss a răspuns:

Il speli des, il tii impletit sau legat, cand te speli maseaza usor pentru circulatia sangelui, daca ai varfuri despicate ti le tai, fa-ti masti naturale'(am auzit ca e bun uleiul de ricin si cel de masline)...si app nu e bine sa te piepteni mult ca ti-l rupi...si cand dormi tine-l neaparat legat k in timpul somnului te misti si parul se rupe...

| angel10 a răspuns:

Cred ca pana iti va creste niste extensii ti-ar prinde bine.

| christabell a răspuns:

Exista un masaj, incerc sa ti-l descriu:cu buricele degetelor misti pielea scalpului fata-spate, apoi lateral.Parul il ingrijesti in modul in care te-ai obisnuit si tai varfurile la 2 luni.In mod normal creste 1-1, 5 cm/luna, vara creste mai repede ca iarna.

| bubukid a răspuns:

Ori extensii daca vrei lung imediat ori il poti lungi in 2 luni daca in fiecare saptamana aplici ulei de ricin...la mine chiar a functionat...plus ca nici nu cade

| kenzo a răspuns:

Lasa-l sa creasca big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai.sa stii ca e bun uleiul de ricin dar el nu trebuie sa iti ajunga la scalp pentru ca iti deregleaga org... spalat mai des...si sa nu folosesti placa.si poate o masca Krauger de la farmacie cu ulei de masline.si intr-un an vei observa rezultate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa te dai cu ulei de ricin

| casperboyy a răspuns:

Extensii...

| jocelyn a răspuns:

Foloseste ulei de ricin

| ana1503 a răspuns:

Daca vrei acum mergi si alungeste-l cosmetologia a evoluat intr-atit ca te poti schimba radical in orice clipa!