| Asyrii a întrebat:

Vreau sa cumpar extensii de par cu clips la bucata la un pret bun (nu trebuie sa fie neaparat naturale)

Cele nenaturale se pot vopsi? Si sa ramana culoarea?

As prefera sa fie de pe zona moldova-bucovina

4 răspunsuri:
| karlikuicsddd a răspuns:

Ceea ce stiu sigur e ca cele naturale se pot intinde cu placa, poti sa le ondulezi, sa le speli si sa le usuci fara griji. Nu stiu despre cele din par din plastic. si in general cele naturale sunt de obicei de doua ori mai scumpe decat cele din plastic. Adica au o calitate mult mai buna. Si pretul aproximativ al unei extensii naturale esti de 15-30 de lei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vind extensii din kanekalon ful had, clip on 70 cm la 110 arad

| christinawallberg a răspuns:

Salut daca esti interesata eu vand extensiile cu clipsuri la cel mai mic pret in Romania la 200 ron un set cu 10 clipsuri nu gasesti altundeva mai ieftin extensile sunt 100% naturale se poate vopsi ondula, face orice cu ele fiind naturale 100% si calitate germana garantata daca te intereseaza mailul meu este office.christina@yahoo.com culoriile disponibile sunt blond inchis, blond deschis si castaniu deschis