| JohnDoe2242 a întrebat:

Vreau sa cumpar si eu o curea pe care sa scrie sexy, unde as putea gasi?

4 răspunsuri:
| Laura927 a răspuns:

Nu,crede-ma nu vrei!
E de prost gust!

| JohnDoe2242 explică (pentru Laura927):

Daca nu voiam, nu postam intrebarea

| Laura927 a răspuns (pentru JohnDoe2242):

Știu ca o vrei dar e de prost gust, eu nu te sfătui sa o folosești... oricum gasesti la orice magazin ieftin, firmele bune, de calitate nu produc curele "sexy "

| only2k a răspuns:

Păi caută o firmăthinking Practic la orice firmă de curele, poţi face o comandăthinking le spui cum şi din ce material şi îţi va face.Dar preţul va fi destul de măricel.