| hailaoi a întrebat:

Vreau sa cumpar un fond de ten, IGIA INSTANT COVER ii spune si nu stiu de unde. Foloseste cineva sau ma poate ajuta cu alte detalii? Multumesc

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar pe site-urile straine l-am gasit, deci de acolo il poti comanda, daca il comanzi trimite-mi si mie un mesaj despre calitatea lui si puterea de acoperire. Pupici.

| hailaoi explică (pentru anonim_4396):

Eu il folosesc si este foarte bun, rezista la apa, si iti intra in piele, am impresia ca si dupa ce ma spal pe fata el ramane in piele. Eu l-am cumparat cu ceva timp in urma prin teleshopping.

| anonim_4396 a răspuns (pentru hailaoi):

Pai si ai cautat pe site-ul teleshopping'ului? Si acopera cam orice? Tu pentru ce il folosesti?

| hailaoi explică (pentru anonim_4396):

Am gasit site-ul original dar se poate comanda doar in America, el este produs in New York. Am un semn pe fata si il folosesc pentru a acoperii asta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru hailaoi):

Si acopera perfect? As vrea si eu site-ul daca nu te superi.