| Antonyyiaaa a întrebat:

Vreau sa dau burtica jos, dar doar atat, daca tin dieta slabesc si arat urat pentru ca sunt inalta, ceva sfaturi? Tin sa mentionez faptul ca am incercat miraculoasele exercitii de 8 minute, fara rezultate!

Răspuns Câştigător
| RunaRapp a răspuns:

Iti sugerez sa alergi mult in pantaloni scurti ( ca sa nu dai jos din picioare si sa le tonifiezi in acelasi timp) si intr-un tricou, iar pe deasupra o bluza de trening din FAS. FARA DIETA, doar fara fainoase, dulciuri si prajeli.+ fa-ti masaj zilnic cu orice crema gasesti, face miracole! Eu asa am slabit la burtica. Sper ca iti e de ajutor!