| eu.;] a întrebat:

Deci, vreau sa scap de burtica. Ce dieta pe care a-ti incercat-o a mers? sau exercitii? e vorba de vreo 5 kghappy

Răspuns Câştigător
| Arthur a răspuns:

Cinci kilograme nu sunt o mare problemă. Indiferent ce mănânci o să-ţi vând un pont - DANSEAZĂ. Cu orice ocazie, şi egal dacă ai sau nu talent -danseaza şi vei fi uimită de rezultate. Succes!

1 răspuns:
| Puf a răspuns:

In fiecare dimineata bea o cana cu ceai verde. Manca 100 ml iaurt degresat si un ou fiert, la amiaza o salata si carnuri f slabe la gratar, o data pe saptamana cartofi, nu manca deloc paine seara mananca ceva usor da nu dupa ora 18. Fa sport, alearga, abdomene, geno-flexiuni. Si eu fac acum la fel si da roadebig grin Bea si multa apa ca ajuta sa elimini toxinele din corp. Nu uita de ceaiul verde in nici o zi, chiar daca are un gust amar e f bun. Nu exagera in privinta dulciurilor. Sper sa te ajute cu ceva. Bafta:-x