| RaVuL a întrebat:

Vreau să deschid un super magazin de haine. Dețin un buget considerabil....planurile sunt gata...totul e gata. Rămâne să-i dau un nume. Se poate? Ceva finuț, select.! Fundă!

14 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Pengasus,trend style, Infinity, Infinite.Depinde de hainele care o sa le ai, daca ai haine ce se poarta acum sau sunt fine de bussines.

| RaVuL explică (pentru DenisIonut01):

Moda actuală...și bineînțeles viitoare happy

| DenisIonut01 a răspuns (pentru RaVuL):

Future trend, future style, 21 trend, Veritable Clothes. (21 find de la secolul 21)

| RaVuL explică (pentru DenisIonut01):

Mai aștept altele laughing

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns (pentru RaVuL):

Industria bumbacului

| BiaaMikaleson a răspuns:

Gen Y/NBoutique? Y/N-your name
Sau..Nu,nu am alte idei.laughing

| RaVuL explică:

Ceva ușor de reținut!

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Spune-i tesatoriile reunite.

| dianainsta01 a răspuns:

Rouge Boutique sau Dress Boutique mi se pare ca suna foarte bine. Depinde foarte mult si ce fel de haine vei pune la vanzare.

| T4zu a răspuns:

EmblemR (unde "R" este initiala numelui tau, cam atat ca nu imi mai vin idei)

| Crouky a răspuns:

Beauty Clothes, ce zici?winking

| missandrab a răspuns:

New Fashion.

| Yoniix a răspuns:

Pai poti sa ii dai un nume de genu:numele tau + Style
de ex:Andrei Style

| marianarosu1994 a răspuns:

Boutique No. X (În loc de x pui numărul străzii unde e situat)