| RaVuL a întrebat:

Vreau sa-i iau prietenei mele un buchet de flori (Orhidee) si vreau un text care sa il scriu pe un biletel si sa il pun in buchet intre flori happy Ma ajutati?

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Uite o sugestie, http://www.ziare.com/......re-1097641
Și totuși, fii original!
Pa, pa.

| ellasweetlollipop a răspuns:

Fi creativa si srie acolo exact ceea ce simti pentru ea, cum ar fi:" Draga..., esti cea mai buna prietena a mea si singura fata care ma intelege, ma ajuta si ma inspira. Chiar daca uneori ne mai certam, tu tot ramai in sufletul meu si de aceea te iubesc! "

| ellasweetlollipop a răspuns (pentru ellasweetlollipop):

Scuze, acum mi-am dat seama ca esti baiat si ar trebui sa stergi fraza cu cea mai buna prietena a mea poti pune altceva, sau o poti lasa asa.

| RaVuL explică (pentru ellasweetlollipop):

Nici o problema stai relax happy

| DdDiX a răspuns:

Noi nu prea avem cu ce să te ajutăm. Scriei ce simţi pentru ea, sciei ceva din inimă. Sau spune-i face-to-face. E mai frumos aşa. happy

| Badgirl117 a răspuns:

Poti sai scrii asa:
Iam cerut lui Dumnezeu o floare si mi-a dat o gradina. i-am cerut ca cerul sa nu mai planga iar acum soarele imi surade mai ales cand sunt cu tine, i-am cerut un inger iar El mi tea daruit pe tine!

| InnaBotezatu a răspuns:

Scrie-i ca o iubești bla, bla. si la sfârșit -Pentru cea mai frumoasă iubită- big grin Se va simți super happy

| Anaaa9411 a răspuns:

Fi original si spune`i exact ce simti, in putine vorbe.Noi n`avem de unde sa stim ce simti tu pentru ea.
Succes!

| CarinaAnamaria a răspuns:

Eu sunt fata si mie mi-ar place sa scrie ceva de genu "Nu iubesc in viata decat 3 lucruri : soarele, luna si pe tine.Soarele, pentru zi, luna pentru noapte si pe tine pentru eternitate.
Sau

Nu imi este frica de moarte.Imi este teama ca, daca as muri, nimeni nu te-ar mai putea iubi in felul in care o fac eu
Sau
Pentru mine dragostea este precum respiratia…Pur si simplu nu ma pot opri (sa te iubesc).
Sau
Se spune ca nu te poti indragosti decat o singura data in viata, dar eu nu cred lucrul asta…De cate ori te privesc, ma indragostesc din nou"
Cam asa ceva...mai gasesti tu ceva :*

| RaVuL explică (pentru CarinaAnamaria):

Ti-as da funda dar nu ma lasa laughing
Mersi mult...se potriveste foarte mult, ultimul mesaj happy Intre mine si ea e o diferenta foarte mare! Eu am 18 si ea are 31! Va rog frumos laughing