| DrMeow a întrebat:

Vreau sa ii cumpar mamei mele ceva frumos de 8 martie. M-am gandit la un ruj bun sau la un parfum de calitate.Sunt astfel de produse cosmetice de CALITATE dar pana in 60 lei? Va rog si exemple. Aveti alte sugestii pentru cadou? Ofer funda si vot!winkingkiss

Răspuns Câştigător
| DevilPinkPinkyLight a răspuns:

De exemplu poti sa ii iei ceva de la Avon. Sunt multe rujuri de calitate. Am avut si eu de la aceasta firma un ruj cred ca era vreo 20 de lei.Sau un parfum Little Black Dress ar fi un cadou potrivit sau mai stiu si alte parfumuri tot de la Avon ca de exemplu Pur Blanca!
Sper te-am ajutat!winking kiss

1 răspuns:
| BRoxana a răspuns:

A aparut luna asta un parfum genial la avon http://www.avoncosmetics.ro/PRSuite/eBrochure.page?index=1&cmpgnYrNr=201104 parfumul rarepearls,creca asa se numeste miroase excelent,il comandasem mai de mult si chiar are un miros genial sau ii poti lua ceva gen o vaza, o orhidee de exemplu, o cana cu mesaj gen : cea mai buna mamica.oricum...gestul conteaza